The Vampyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampyre

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
begumtarhanbeta
Administratör
Administratör
begumtarhanbeta

Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 1170 Nerden :

flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla! Vide
MesajKonu: flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla!   flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla! I_icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 12:35 am

arkadaşlar fifa08 in %100 türkçe yaması BUYRUN LİNK:

http://rapidshare.com/files/85767751/fifa08_yuzde100_turkce_yama_by_gapo93.rar

teşekkürleri esirgemeyin!!! manager modda laptopa gelen mesajlari bile türkçe yapıyor flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla! Grin benimkide laf %100 diyorum...

KURULUM...
anlatıyorum...ilk önce rar dan dosyaları çıkarıyoruz.sonra çıkan dosyadan datanın içini açıyoruz."cmn" yi açıp içindeki "fe" dosyasını açıp içindeki dosyayı kopyalamadan önce C-programfiles-easport-fifa08-data-cmn-fe dosyasının içindeki ing dosyasını kopyalıyorsunuz.yedek diye bi dosya oluşturup içine atıyorsunuz.ne olur ne olmaz yani.sonra rardan çıkan ing dosyasını kopyalayıp ana dosyadaki yere atıyoruz yani data-cmn-fe-ing işte oraya sonra değiştirmeyi kabul et diyoruz ve böylece ilk aşama bitiyor sonra rardan çıkan datanın içindeki gui dosyasını açıp içindeki dosyayı (boot)açıp onun içindeki 25lan.big dosyasını kopyalayıp ana dosyadaki yere atıyoruz yani data-gui nin içine atıyoruz ve kalıyor tek aşama rardan çıkan son dosya olan turkish(lng dosyası) dosyasını kopyalayıp ana dosyadaki datanın içine atıyoruz . sonra oyuunu çalıştırıyoruz %100 türkçe yamanız hayırlı olsun iyi oyunlar .
yazı alıntı değildir kendim yazdım takıldığınız bi yer olursa yazın!!! flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla! Cool umarım anlatabilmişimdir... flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla! Cool
*ana dosya=C/programfiles/easport/fifa08
*alıntı
http://fulltimewe.eniyiforum.org

flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası