The Vampyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampyre

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PES 2009 yeni bilgiler Almanya Game Convention e3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
begumtarhanbeta
Administratör
Administratör
begumtarhanbeta

Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 1170 Nerden :

PES 2009 yeni bilgiler Almanya Game Convention e3 Vide
MesajKonu: PES 2009 yeni bilgiler Almanya Game Convention e3   PES 2009 yeni bilgiler Almanya Game Convention e3 I_icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 12:58 pm

Arkadaslar size bisey anlatayim , saat bana göre suan 23.05 size göre 00.05 , ben su an almanyada leipzgde yapilacak game convention e3 den geliyorum .

Bizim arkadasin babasi , game convention kuruluslarinda yadim edip isci gönderenlerden , bugün oglan geldi serda adam lagzim cok acil , nolur gel yardim et deyince dayanamadim . Neyse cikdik yola burdan nerden baksan bi 200 kilomtere felan , lan yolun yarisinda aklima geldi oglum erkan lan game convetion diyorsun orda konamide vardir dimi ?? var olmaz olurmu dedigi an benim uykum felanda kacdi , erkan hangi oyunlar var konami icin dedim saydi sonra dedi bi bölümü sadece pes2009 icin , allaaahhhhhhhh dedim tamam ben oynarim .

Neyse vardik leipzige , adamlar ise direk girisdi ben deli divane gibi konami tezgahini ariyorum , ortlaikda bi dünya adam gezio , bulamadim sinir oldum bizim erkani tutudum erkan sokacam belana nerde lan bu konami dedim götürdü beni , 2 iscileri oturuyo ( alman ) ..

Lan acin dedim oynuyayim su oyunu , yok dedi , lan ac dedim yok dedi ,, lan ac yoksa ben seni acacam dedim tamam dedi ama 5 dk .

Gelelim söylenenlere ...........

pes2008 den farki varmi tek sorunuz budur galiba .............

E V E T varrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!

Kaleci : kaleci oldugu belli adam muhtesem , disari cikisda cizgide timingleri ucuslari herseyi süper ....

Oyuncular ve body meselesi : oyuncular pes2008 den daha fazla pixel arilmis ve daha gercekci duruyo , body meselesine gelince öyle iboya ver adriye ver kendi gitsin affedersin ama nahhhhhhhhhhh gider , body olayi halen var ama okadar abartik degil karsinda kivrak ve hizli oyuncu varsa topu sen kontroll etmeden ayagndan aliyo .

Sut meselesi : Pes2008 de uzak yakin fark etmiyordu kaleci yokmus gibi toplari iceri aliyordu . Kaldirildi!!!!!!!!!
Sutlar öyle ayrilmiski oyuncu özelligine bagli , uzaklardan sutlari kaleye tutdurmak icin baya bi antreman ister .

Paslasmak: hepiniz bildigi L1+x basinca ver kac yapiyordun , simdi öyle bi ayarlanmiski sen pasi verip kaciyorsun builgisayar yani yapay zeka tam senin iki kisinin arasindan kacmani veya tam bosa kacmani bekliyo o an pas atiyo , bunu kendiniz ayarliyorsunuz tabiki istersen yaparsin istersen yapmazsin :

Takim gücleri dagitilimina gelince maalesef gösterdikleri video da yokdu , ama onuda sordum .

Takim gücleri : haliylen Chlesea , Manchester , Barcelona gibi takimlar sonucda digerlerinden güclü fakat body meselesi okadar öne olmadigi icin öyle 5-0 10-0 gibi skorlar imkansiz diyorlar , ve adriano yu sordum Brezilyada var Interde yok cevabi aldim adamlar gülmeye basladi , ve onunda istatistiklerinin biraz düsdüklerini söylediler .

Oyuncu gücleri : bu soruyu sordugumda biraz ihladir mihladilar ama cvp aldim . sadece bi kac oyuncu soracam dedim onlari söyleyin baskaya gerek yok , ok dediler

Sordugum oyuncular

Karim Benzema : Yeni istaitsikler : evet , güclendirildi

Samir Nasri : evet Arsenale bosuna gitmedi dediler

Messi : cvp olarak , tanitim videosunda kullaniyoruz sonucda dediler

C.Ronaldo : en güclü oyunculardan biri , en güclü kim diye sordugumda iki arkadasdan degisik cvp aldim biri c.ronaldo derken digeri yok kaka dedi tartismaya durdular

evettttt simdi merak ediyorsunuz yau türk oyuncusu sormadimi sordum sordum

Arda Turan : Güclendirildi , ama okadar fazla degil

Semih : maalesef güclendirilidi ama kimsenin takima alacagi gibi degil ...

Onlanrin söylemlerine göre en ii türk oyuncular

Nihat

Hamit Altiontop

Tuncay

!!Alıntı!!
http://fulltimewe.eniyiforum.org

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası