The Vampyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampyre

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bomba Transfer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
begumtarhanbeta
Administratör
Administratör
begumtarhanbeta

Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 1170 Nerden :

Bomba Transfer Vide
MesajKonu: Bomba Transfer   Bomba Transfer I_icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 4:38 pm

Bomba Transfer Fabreg10

ve Aragones muhteşem geldi. Fenerbahçe'nin şampiyon teknik adamı Luis Aragones daha geldiği ilk gün ağzından öyle bir laf kaçırdı ki Fenerbahçe'ye gelecek kişinin kim olduğu ortaya çıktı. Aragones : "orta sahaya çok zıpır bir çocuk getirtecem" dedi ve düğüm açıklandı. İşte sadece ve sadece FİFADELİSİ ekibinin eline geçen müthiş isim

CESC FABREGAS

Evet yanlış duymadınız , onun adı Fabregas. Aragones'in Alex'i beğenmemesi üzerine takımda Aurelio ile yükü sırtlamasını düşündüğü isim şu an futbol yaşantısını Arsenal'de sürdüren Fabregas'tan başkası değil. Peki bu kadar kesin nasıl mı konuşuyoruz ?

Fabregas'tan FİFA DELİSİ ekibinden Ali Ersoy'la yaptığı röpörtajtan bir kaç ayrıntı :

Aragones ile akşam görüştüm. Fenerbahçe'de oynamak istediğimi ve onunla beraber çalışmak istediğimi ifade ettim. Hayallerimin takımı Fenerbahçe. Fenerbahçe'den başka forma üzerime geçirirsem kefenim olsun. Kanım aksa sarı-lacivert akar. Taraftarın havaalanında benim için tepindiğini görür gibiyim. Reina'dan bi tanede hatuna abandık mı oldu bu iş. Fenerbahçe'de oynamak benim için büyük şeref. Annem ve babam şu an İstanbul'da boğazda bi yalı bakıyolar. Tayyipciğimle görüştüm , hep araplara mı dedim , Allah razı olsun hak verdi bizede bi güzellik yapıcak. En büyük fenerbahçe.

FİFADELİSİ spor derse olur. HAYIRLI OLSUN FENERBAHÇE'M.

Fenerbahçe'liler yeni transfer olacak Fabregas'ın büyük boy posteri yarın gazeteniz FİFADELİSİ spor'da

Not: alıntı by
www.fifadelisi.net

http://fulltimewe.eniyiforum.org

Bomba Transfer

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası