The Vampyre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampyre

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bunu Hak Etmedim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
begumtarhanbeta
Administratör
Administratör
begumtarhanbeta

Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 1170 Nerden :

Bunu Hak Etmedim Vide
MesajKonu: Bunu Hak Etmedim   Bunu Hak Etmedim I_icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 4:36 pm

Bunu Hak Etmedim Post-110
Dün gazetemizde çıkan BOMBA TRANSFER haberini okuyan Ronaldinho hemen telefonla gazete merkezimizi aradı ve sitem dolu sözlerde bulundu.

BUNU HAK ETMEDİM

Ronaldinho Zico'nun Fenerbahçe'nin başında olduğu dönemlerde hep kendisini transfer etmek istediğini ama teknik direktör değişikliğinden sonra kandil mesajı bile atılmadığını hıçkıra hıçkıra arkadaşımız Ali Ersoy'a anlattı. İşte o satırlar işte duygu yüklü bir Ronaldinho röpörtajı :

A.E : " Ronaldinho , ne hissediyosun şu anda ? "
Ron : " Abi bildiğin gibi kötü değilim. Ekmek paramla oynadılar , aylarca beni beklettiler , kandırdılar. Şimdi Fabregas'ı alıyorlarmış. Benim gibi delikanlıya yapılır mı abi bu ? "
A.E : " Sana ne vaatler verdiler , seninle temasa geçenler kimlerdi ? "
Ron : " zico teknik direktör oldu beni aradı. O aralar hatunla aramızda sorunlar vardı pek ciddi bir görüşmede yapamadık. abi zaten öyle olmasa koşa koşa gelmez miyim ? Neyse bunlar geçen carlos'u da alınca ki biliyon carlos benim bacanak olur işi ciddiye bindirdik.
A.E : " Carlos sana Fenerbahçeye gelmeni mi söyledi ? "
Ron : " Tabi abi , zaten analıkta sevmiş İstanbul'u kızımda bulsa olsa deyip duruyomuş. "

FİFADELİSİ YANILMAZ
Evet sevgili okurlarımız gördüğünüz gibi 27.11.2207 tarihli gazete manşetinde CARLOS RONALDİNHO'YU İKNA ETTİ haberinin doğruluğunu. doğru haberler için bizi seçin.

A.E : " Peki neden devre arası gelmedin Ronaldinho ? "
Ron : " Abi biliyon bende öpücük hastalığı başlamıştı. Nasip değilmiş dedim yaz sezonunda ordayım diye. Tamam dediler herşey hazır. Abi bunların yüzünden La Porta'ya kestiğim raconları bi görsen. Kalktı kalktı tampon şimdi yüzlerine bakamıyom. Neyse işte abi anlaştık bunlarla herşey güzel gidiyodu sonra zico görevi bırakınca ortada kaldım bende. şimdi ekmek parası bulamıyom inan , arkadaşın telefondan arıyom kontör yok alcak para yok.
A.E : " Sattılar yani seni birader ? Kusura bakma birader diyom ama "
Ron : " Estağfurullah abi sende benim kardeşimsin yani. öyle oldu abi kaldık ortada. Benim gibi delikanlıya yapılır mı bu abi ? Siz nasıl küfür ediyosunuz bilmiyorum ama sen benim yerimede et. varsa banada bi büyük gönder. Yoksa atlatamıcam bu stresi abi.
A.E : " Tamam birader. Sana bilet alıyorum burdan atla uçağa gel yazır tepesine çıkalım. kıbrıs'tan walker getirttik. Yuvarlarız çikolata ile keyfimiz yerine gelir. Röpörtajada ordan devam ederiz.
Ron : " Büyüksün abi. Üzerime bişeyler giyip geliyom hemen. Akşam görüşürüz.

EVET GÖRDÜNÜZ OKUDUNUZ. Yarın bu ibret dolu öykünün ikinci kısmına geçicez . Bizi takip etmeye devam edin.

kaynak:
www.fifadelisi.net

http://fulltimewe.eniyiforum.org

Bunu Hak Etmedim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası